Jesteś w: Blonieruchomości » Mieszkania,Nieruchomości » Specjalista od komfortu życia
sty 29 2016

Specjalista od komfortu życia

Vantage Development to deweloper, którego specjalnością są inwestycje budowlane. Nieustannie przyczynia się do rozwoju Wrocławia, w którym też firma ta ma siedzibę główną. W największej jak dotąd inwestycji dewelopera, Promenadach Wrocławskich docelowo będzie mogło zamieszkać kilka tysięcy osób, w tysiącach można także liczyć tych, którzy znajdą tam zatrudnienie.

Promenady Wrocławskie to bowiem nie tylko ponad dwa tysiące mieszkań ale i tysiące metrów kwadratowych powierzchni biurowych w pięciu biurowcach Promenady Office Park, które dodatkowo przecina pasaż usługowy.

Sztandarowa inwestycja

Cały projekt obejmuje zabudowę w sąsiedztwie rzeki Odry i Kanału Miejskiego, z własnym nabrzeżem. Sztandarowa inwestycja Vantage Development zlokalizowana jest w ścisłym centrum Wrocławia, czyli pomiędzy ulicami Zakładową, dobiegającą do il. Trzebnickiej i Rychtalską oraz dobiegającą do ul. Jedności Narodowej. Inną bardzo ważną inwestycją na mapie działań Vantage Development to dwa nowoczesne obiekty wielorodzinne na Polu Mokotowskim, czyi Living Point. Jak mówią przedstawiciele firmy, Vantage Development czerpie inspirację z tego, co najlepsze w najbliższej okolicy inwestycji, to m.in. dostępność do centrum miasta, bliskość wielu punktów handlu i usług.

Najwyższy komfort użytkowania

Specjalista od komfortu życiaLiving Point ma wyróżniać najwyższy komfort użytkowania. Ogródki w parterach, przestronne balkony, boksy rowerowe i podziemny parking to zaledwie część udogodnień, które mieszkańcom Living Point Mokotów zapewni Vantage Development. Co więcej, inwestycja będzie cechować się też znaczącym poziomem bezpieczeństwa, a to za sprawą tego, że będzie ogrodzone i monitorowane codziennie, przez całą dobę. Inwestycja w Warszawie oraz we Wrocławiu to zaledwie dwie lokalizacje z listy tego, co oferuje klientom Vantage Development. To firma rzetelna, godna zaufania, członek Polskiego Towarzystwa Firm Deweloperskich. Siedzibę ma we Wrocławiu, w budynku własnej realizacji. Wystarczy zadzwonić, a konsultant Vantage Development odpowie na wszystkie pytania.

Zajrzyj na: http://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe.html

Posted in Mieszkania, Nieruchomości on sty 29 by | Text Resizer Text Resizer No comments

Leave a Reply

Back to Top